Penzión Javorina pri vodnej nádrži Duchonka

Penzión JAVORINA sa nachádza v tichom príjemnom prostredí rekreačnej oblasti DUCHONKA, ležiacej 17 km od okresného mesta Topoľčany, 4 km od obce Prašice, na úpätí pohoria Považský Inovec.

V penzióne sa nachádza reštaurácia, denný bar a spoločenská miestnosť. Priestory je možné využiť na usporadúvanie firemných, rodinných a spoločenských osláv a večierkov, školení, škôl v prírode a iných podujatí. V penzióne sa nachádza wi-fi, satelit, dvd, ping – pong, biliard, plážové volejbalové ihrisko, možnosť badmintonu. K dispozícii našim hosťom je gril a ohnisko.

  Kliknite a pozrite si celú fotogalériu z penziónu a jeho okolia...

Možnosť zapožičania bicyklov a športového rybárskeho náčinia. Vieme zabezpečiť animačné služby podľa Vašich požiadaviek, ponúkame celodenné programy pre deti, večerné animácie.

Vodná nádrž, ktorá je vzdialená od penziónu 10 minút chôdze, poskytuje široké možnosti letných športov a rybolovu. V areáli autokempingu je pre športovcov k dispozícii tenis, stolný tenis, volejbalové a golfové ihriská, požičovňa člnov a vodných bicyklov.

Penzión má ubytovaciu kapacitu 44 miest

Prvé poschodie, s kapacitou 27 lôžok, poskytuje možnosť ubytovania v 2 a 3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením na izbe. V izbách sa nachádza TV.

Druhé poschodie, s kapacitou 17 lôžok, je situované v podkroví a poskytuje možnosť ubytovania v 6 dvojlôžkových izbách a jednej 5 lôžkovej izbe so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

Reštaurácia a stravovanie v penzióne Javorina

V penzióne sa nachádza jedáleň s kapaciou 40 osôb. Priestory jedálne využívajú návštevníci penziónu, ale objednávajú si ju zákazníci aj samostatne napríklad na rôzne rodinné oslavy, životné jubileá, maturitné alebo pomaturitné stretávky, firemné stretnutia a školenia, ale aj svadby s kapacitou do 40 hostí.

  Kliknite a pozrite si cennník stravovania...